Postup objednání

Pro kvalitní zpracování nabídky Vaší cesty bychom Vás vždy nejprve požádali o sdělení následujících informací a to buď telefonicky nebo na náš email:

  • základní představa o Vaší dovolené/cestě – výběr destinace, co chcete během Vaší cesty podnikat
  • jména a celkový počet osob (tyto informace včetně dat narození jsou nezbytné pro provedení nezávazných rezervací k potvrzení cen a volných kapacit)
  • na základě výše uvedených informací Vám zašleme nezávaznou nabídku – většinou několik variant, aby jste měli lepší představu o různých možnostech dovolené. V nabídce jsou již uvedeny podmínky rezervace a stornopodmínky za všechny služby.
  • jakmile od Vás dostaneme písemné potvrzení rezervace, ihned provádíme rezervace a dolaďujeme celkové služby, následně po potvrzení všech rezervací Vám zasílám zálohovou fakturu společně s finálním potvrzením služeb (záloha je většinou ve výši letenky a cca 30% z ceny pobytu)
  • doplatek za cestu se uskuteční většinou cca 2 měsíce před odletem
  • odbavení na cestu – zhruba 14 dnů před odletem (po úhradě celé částky) dostáváte v elektronické podobě veškeré cestovní dokumenty (letenky, voucher na služby). V některých případech jsou doklady k odbavení zasílány v papírové podobě poštou.

Na základě Vaší poptávky Vám připravíme nezávaznou nabídku Vaší cesty. Abychom mohli nabídku kvalitně zpracovat, je nezbytné nám sdělit celá jména všech cestujících včetně dat narození, cestovní třídu (economy class, business class, first class), event. jestli preferujete některou leteckou společnost (jste členem jejího věrnostního programu).

Pokud Vám zaslaná nabídka bude vyhovovat, provedeme a v případě volných kapacit potvrdíme nezávazné rezervace všech jednotlivých služeb. Na základě tohoto potvrzení Vám připravíme finální potvrzení cestovních služeb a zálohovou fakturu. Doplatková faktura Vám pak bude automaticky zaslána 2 měsíce před odletem na uvedenou fakturační adresu. Pokud bude objednávka provedena méně než 2 měsíce před odletem, faktura bude ihned vystavena na celou částku.

Veškeré cestovní doklady obdržíte zhruba 14 dnů před odletem. V odbavení naleznete letenky, voucher na ubytování a ostatní objednané služby, event. další doobjednané služby (pojištění, parkovací karta atd.) Dále Vám zašleme pokyny na cestu s přesným programem Vaší cesty a informace o destinaci, kterou navštívíte. Po obdržení si všechny doklady pečlivě zkontrolujte a v případě jakýchkoliv nesrovnalostí nás kontaktujte. Odbavení Vám bude zasláno pouze v případě 100% úhrady celého pobytu.

Během Vašeho pobytu v zahraničí máte vždy k dispozici kontakt na našeho místního partnera v navštívené destinaci, v případě jakýchkoliv komplikací prosím kontaktujte naši agenturu. Veškeré reklamace je nutné řešit ihned na místě!!

Spokojenost klientů je pro nás prioritní, proto budeme po Vašem návratu rádi za zprávu, jestli vše proběhlo v pořádku a k Vaší plné spokojenosti!