Program pobytu v Dublinu
4 noci / 5 dnů

LETECKÉ SPOJENÍ

- s odletem z Prahy

1. EI 645 Praha – Dublin

1455 1630

2. EI 644 Dublin – Praha

1050 1415

Ubytování

Hotel Camden Court Hotel***+

, Lower Camden Street, D2 Dublin www.camdencourthotel.com

Camden Court Hotel je vzdálený jen 500 metrů od dublinského parku St Stephen’s Green. Má bezplatné parkoviště, rekreační centrum s bazénem a vířivkou, lázně a salon krásy.
Camden Court Hotel nabízí světle zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV. K dispozici budete mít také žehlič kalhot, fén a příslušenství pro přípravu čaje a kávy.
Elegantní restaurace Iveagh podává moderní kuchyni a moderní bar C Central nabízí uvolněnou atmosféru, lehké občerstvení a velké TV s plochou obrazovkou, na kterých můžete sledovat zpravodajství a sport.
Lázně Pangaea Day poskytují celou řadu procedur včetně thajských a indických masáží hlavy, ošetření obličeje a manikúry. Hosté si mohou zacvičit v moderní posilovně nebo si odpočinout v sauně.
Hotel se nachází na trase dublinského tramvajového systému Luas, který umožňuje výbornou dostupnost do města. Dublinský hrad a čtvrť Temple Bar jsou vzdálené 10 minut chůze.

Program

1. den

16.30 - přílet do Dublinu, setkání na letiště s průvodcem
17.30 - přeprava mikrobusem do centra Dublinu, příjezd do hotelu, ubytování
19.00 - večeře v Camden Kitchen Restaurant
(restaurace je vzdálena 5 min.chůze od hotelu)

2. den

- snídaně v hotelové restauraci
- po snídani cca 2 hodiny trvající panoramatická prohlídka Dublinu
- návštěva Trinity College (The Old Library and Book of Kells). Knihovna postavená v 18. Století
. 15.00 - následuje návštěva pivovaru Guinness
- pěší prohlídka centra města s průvodcem
19.00 - večeře zajištěna v Brasserie Sixty6. Restaurace je umístěna cca 10 min. chůze od hotelu.
- nocleh v hotelu

3. den
- snídaně v hotelu - celodenní výlet do oblasti Wicklow (jih Dublinu), známá také jako „zahrada Irska“. Tato oblast nabízí všechny typy krajin, které dělají Irsko tak krásné. Cesta podél okouzlujících pobřežních letovisek, návštěva kláštera ze 6. Stolení a návštěva Powerscourt House and Gardens. 14.00 - Návštěva známého kláštera Glendalough. (Powerscourt je jedna z nejkrásnějších budov v Irsku. Je situována v pohoří Wicklow, základy postavené ve 12.stolení)

Odpoledne návrat do Dublinu
19.00 - Večeře zajištěna v restauraci Oliver St. John Gogarty´s Restaurant, cca 15 min. chůze od hotelu (známá výborná restaurace nacházející se přímo na Temple Bar)
Nocleh v hotelu.

4. den

- snídaně v hotelové restauraci
09.00 - po snídani výlet do Westhmeath (cca 1,5 hodinový transfer z Dublinu). 10.30 - V Westhmeathu návštěva Muzea Kilbeggan likérky (Kilbeggan destillery Experience). Tato likérka patří k nejstarším na světě (je zde i restaurace)
- odpoledne cesta zpět do Dublinu – po cestě zastávka v Irském národním hřebčíně a v Japonských zahradách (dle domluvy !!).
- odpoledne návrat do Dublinu
19.00 - večeře v “Tea Room” (cca 15 min. pěšky od hotelu). Jedna z nejoblíbenějších restaurací v Dublinu. Nachází se ve druhém patře hotelu The Clarence, která patří rockové skupině U2.
- nocleh v hotelu

5. den

- snídaně v hotelové restauraci
08.00 - transfer z hotelu na letiště, odlet zpět do ČR
08.50 – Check in na letišti
10.50 – odlet do Prahy