PROGRAM POBYTU V PERU A V BRAZÍLII


1. den
- přílet do Limy, přivítání na letišti, soukromý transfer do hotelu Miraflores Park***** v pokoji typu ocean view deluxe (www.miraflorespark.com)

2. den
- snídaně v hotelu, dopoledne volno, odpoledne návštěva s privátním průvodcem Larco Herrera Museum a Barbosa Stern Colonial Art Private Collection
- nocleh v hotelu Miraflores Park

3. den
- po snídani soukromý transfer na letiště, přelet do Cusca, soukromý transfer do hotelu La Casona Inkaterra*****, ubytování v pokoji typu suit s patiem (http://www.inkaterra.com).
Odpoledne prohlídka města s průvodcem

4. den
- po snídani celodenní výlet do Urumamba Sacret Valley s návštěvou Cuyuni Native Community (včetně oběda). Nocleh v Sacret Valley v hotelu Sol y Luna, typ pokoje Casita deluxe (www.solyluna.com). Nocleh je zajištěn včetně večeře.

5. den
- po snídani transfer na vlakovou stanici Vista Dome, cesta vlakem na Machu Picchu, prohlídka Machu Picchu s průvodcem, oběd je zajištěn v restauraci Sanctuary Lodge. Nocleh na Machu Picchu v hotelu Inkaterra Machu Picchu v pokoji typu superior (www.inkaterra.com). Nocleh je zajištěn včetně večeře.

6. den
- po snídani, individuální výlet na Machu Picchu, odpoledne transfer na vlakové nádraží, cesta vlakem zpět do Cusco, transfer zpět do hotelu La Casona Inkaterra

7. den
- po snídani soukromý transfer na letiště, přelet do Limy a dále do Rio de Janeira

8. den
- přílet brzo ráno do Ria, přivítání na letišti, soukromý transfer do hotelu (typ auta cca Hyundai Santa Fe nebo podobné). Ubytování v hotelu Santa Teresa Hotel***** .
Hotel se nachází asi 15 minut od pláže a od ostatních místních atrakcí. Je na klidném místě a zaručuje naprosté soukromí, z hotelu je krásný výhled na město.
santa-teresa-hotel.com/en.html
Volný den.

9. den
- po snídani 8-hodinová privátní prohlídka města s anglicky mluvícím průvodcem (typ vozu opět cca Hyundai Santa Fe nebo podobné).

10. den
- po snídani volno, odpoledne transfer na letiště

Ponta Dos Ganchos Resort*****

Jedná se o jeden z nejluxusnějších resortů v Brazílii. http://www.pontadosganchos.com.br/en/

11. – 13. den
- ubytování se snídaní, volný program

14. den
- po snídani volno, odpoledne transfer na letiště, odlet do Ria,
Přílet do Rio de Janeira, večer odlet zpět do Evropy.