Služby

Cestovní agentura Cesty světem s.r.o. nabízí zajištění následujících cestovních služeb:

ve spolupráci se všemi leteckými společnostmi nabízíme letenky do celého světa. K rezervacím využíváme celosvětový rezervační online systém Amadeus. Samozřejmostí je také zajištění letenek tzv. nízkonákladových dopravců.

Ve spolupráci s renomovanými českými i zahraničními cestovními kancelářemi nabízíme zprostředkování zajištění ubytování kdekoliv dle přání zákazníka. Ubytování zajišťujeme jak v hotelích nižší cenové skupiny, tak v nejluxusnějších hotelích či hotelových resortech v požadované oblasti.

Naše klienty vždy upozorníme na nutnost vyřízení vstupního víza do míst, kam si přejí letět. Stejně tak jim zajistíme zprostředkování vyřízení víza a to na všech ambasádách v ČR a v Rakousku ve Vídni. Na ambasádách v jiných státech vyřizujeme víza pouze na vyžádání.

Ve spolupráci s celosvětovými i místními půjčovnami auta zajišťujeme také zprostředkování zajištění zapůjčení aut a to od aut nižší kategorie až po limuzíny nebo terénní auta.

Nabízíme našim klientům také zprostředkování všech doprovodných služeb: transfery, zajištění průvodce (na vyžádání v zahraničí lze zajistit ve většině zemí česky mluvícího průvodce), doprovodné programy (vstupenky na koncerty, divadelní představení či sportovní utkání)

Kongresové služby – pro naše klienty nabízíme zajištění registrace na kongresech po celém světě, stejně tak všechny doprovodné služby související s návštěvou kongresu.

Ve spolupráci s CK Neckermann nabízíme našim zákazníkům zajištění zájezdů od této cestovní kanceláře, stejně tak od několika dalších českých i rakouských cestovních kanceláří.

Pro naše klienty rádi zajistíme i jiné cestovní služby, které zde nejsou uvedeny. Záleží pouze na přání našeho zákazníka!!